طراحی روف گاردن سه بعدی

طراحی روف گاردن سه بعدی در پشت بام خانه هر خانه ای، حتی کوچک یک فرصت استثنائی برای تبدیل آن به روف گاردن یا باغچه ای زیبا هرماه با ابنما و.. برای افرادی است که در آنجا زندگی می کنند. اگر در آپارتمانی با تعداد واحد های کم زندگی می کنید می توانید با تزئین و طراحی روف گاردن سه بعدی خانه ، فضایی بسیار مناسب برای جمع شدن خانواده و مهمانی های خودمانی و لذت بردن از هوای آزاد را فراهم کنید. علاوه بر مهمانی ها در این روف گاردن می توانید به مطالعه کتاب مورد علاقه خود یا نوشیدن قهوه ایتالیایی و یا چای ایرانی در یک غروب تابستانی بپردازید و از منظره اطراف لذت ببرید.

روف گاردن که همان فضای سبز روی پشت بام است در کل به جایی گفته میشود که فضایی سبز بر روی سقف( پشت بام، حیاط و …)قرار گرفته باشد و بستری مناسب برای کشت گیاه، در ارتفاعی بالاتر از سطح زمین بر روی بستری مصنوعی شکل گرفته است.

با استفاده از روف گاردن میتوان به پاکسازی هوای اطراف، کاهش آلاینده ها، کنترل دما، بهره برداری از آب باران می شود و باعث زیبا تر شدن چهره شهرمیشود. با استفاده از متریال سبک و مقاوم برای ساخت روف گاردن،موقعیتی بوجود می اید تا گیاهان رشد داشته باشند و به کشت محصولات کشاورزی پرداخته شود.

 

roof garden6 1 طراحی روف گاردن سه بعدی