آلاچیق

آلاچیق

اگر به دنبال گوشه‌ای دنج و به دور از هیایو برای زمان خستگی خود می‌باشید ما می توانیم در زمینه طراحی و ساخت انواع آلاچیق به شما ایده هایی ناب و رویایی بدهیم.
این آلاچیق‌های مدرن را می‌توانید خودتان به سادگی بسازید، اجباری نیست که این آلاچیق‌ها در فضای سبز و محوطه خارج منزلتان بنا شوند، می‌توانید در پاسیو و تراس و بالکن و لابی،محوطه روف گاردن و بام سبز نیز از وجود چنین سازه زیبا و چشم‌نوازی فیض ببرید.

آلاچیق

اگر در پی آنید که فضای بیرون منزل ، حیاط و باغ ویلای خود را با ساخت یکی از این آلاچیق‌های مدرن بیارایید، می‌توانید از ایده‌ها و ابتکارات جدید طراحان حرفه ای ما نیز بهره ببرید. سبک و سیاق طراحی این آلاچیق‌های مدرن کلاسیک و سنتی ،سنگی ، فلزی و... است و جلوه خاصی به هر فضای شما از جمله حیات خلوت ، باغ ویلا ، بام سبز و روف گاردن محوطه شما می‌دهد و سایبانی زیبا، خنک و فرح‌بخش در اختیارتان می‌گذارد تا از یک شام شاعرانه یا چرت نیم‌روزی یا هر تفریح دیگری که به ذهنتان خطور می‌کند، در این فضای چشم‌نواز لذت ببرید

آلاچیق چوبی

آلاچیق های چوبی توسط مجموعه پردیس سبزپارسیان وارد گردیده اند و دارای نیمکت، میز، نرده، ستون های چوبی و کف چوبی با طرح های بسیار زیبا و چشم نواز، قابل عرضه در هر نقطه از کشور هستند.. مدت زمان جهت نصب این آلاچیق ها، 1 تا 2 روز خواهد بود.
ارائه انواع آلاچیق های فلزی،چوبی،پارچه ای،آلاچیق پیش ساخته و آلاچیقهای غیر پیش ساخته.

آلاچیق فلزی

یکی دیگر از انواع آلاچیق‌ها، آلاچیق فلزی می‌باشد که ساخت آن با نمونه‌ی چوبی قدری متفاوت است. بسته به طرح بنایتان امکان دارد در قسمت‌هایی از آن مانند سقف و یا کف، از چوب، سیمان، بتون و نیز انواع کاورهای مناسب استفاده شود.

اخیراً از آهن خام که قابلیت ارتجاعی زیادی نیز دارد در ساخت برخی آلاچیق‌ها استفاده شده است. استفاده از مس به جای آهن می‌تواند باعث شود که در طول زمان آلاچیق به رنگ‌های سبز-آبی و قهوه‌ای جلوه‌گر شود.

آلاچیق

آلاچیق

طرز ساخت آلاچیق فلزی  عبارت از نحوه‌ی شکل‌دهی و کار‌گذاشتن قطعات آهنی می‌باشد، برای ساختن این بنای فلزی لازم است که ضمن  داشتن طرح اولیه، نخست قطعات لازم را آماده کرده و آن‌ها را برهم سوار کرده و  جوشکاری نمود. معمولاً در کف آلاچیق‌های آهنی نیز از چوب به عنوان پوشش لازمه استفاده می‌شود، از آلاچیق فلزی بیشتر در محوطه‌ی اشتراکی مجتمع‌های ساختمانی، پنت‌هاوس‌ها و اخیراً نیز در پشت‌بام‌ها استفاده می‌شود.

 

مطالب مرتبط: