22
خرداد
4.2/5 - (5 امتیاز)

پرگولا چیست؟

به طور کلی این سایبان ها به منظور ایجاد زیبایی و فضایی نیم سایه ، در روی قسمتی از تراس ها ، کنار دیوار ، بر روی راهروهای باریک که یک طرف آن دیوار می باشد ، احداث می گردد. نوع چوبی پرگولا به این جهت که فضای صمیمی تر را ایجاد می نماید متداولتر می باشد

pergula2 پرگولا
پرگولا فلزی جهت دوام بیشتر و مکانهایی که مشکل وندالیسم دارند توصیه می گردد.
انواع پرگولا یا سایبان جهت تنظیم میزان نور داخل ساختمان و یا آلاچیق در اندازه های مختلف ارایه می شود.

در چه فضایی از پرگولا استفاده کنیم؟

استفاده از این نوع سایه بان در فضاهایی پیشنهاد میشود که از نظر مساحت امکان حرکت را برای کاربر فضا مهیا میسازد و عموما در ورودی ها برای هدایت بهتر و ایجاد حس فضا از این نوع سازه چوبی استفاده میشود.
alachighsmall1 پرگولا

در طراحی پرگولا به چه نکاتی دقت کنیم?

در هنگام طراحی این سازه چوبی ، همخوانی با سایر فضاها حائز اهمیت است برای مثال همخوانی با آلاچبق های موجود در آن فضا ، ساختمانهای موجود و همچنین سبک باغ سازی و لند اسکیپ . همچنین باید برای هدایت کاربر به سوی سایر فضاها استفاده شود و مساله سیرکولاسیون ارتباط مستقیم با نحوه طراحی پرگولا دارد.

مزایای پرگولا

ایجاد زیبایی محیط

دوام بالا نسبت به چوب معمولی و ترموود

ایجاد فضای نیمه سایه

امکان استفاده از گیاهان رونده بر روی و اطراف ان


شرکت فنی و مهندسی پردیس سبز پارسیان با داشتن بهترین  مهندسین طراح و کامل ترین ژورنال ها انواع مدل های سازه های چوبی و باغی و دارا بودن کارگاهی مجهز با پرسنلی مجرب توانایی ساخت و پیاده سازی همه گونه سازه چوبی باغی و قبول سفارشات از قبیل کلبه، آلاچیق، پرگولا، پل، رواق، پرچین، خانه حیوانات(پت هاووس)، دکورهای چوبی، مبلمان فضای باز را برای شما مشتریان گرامی را دارا می باشد.

مطالب مرتبط: